>> Display Ürünler

Fuar, Seminer, Kongre, Tanıtım ve Reklam Standları
Tüm stand ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz birbirinden farklı görsel açıdan zengin kurulumu ve taşıması kolay standlarımız bulunmaktadır. Standlarımızın ortak özelliği demonte, kolay taşınabilmesi ve kurulumlarının kısa bir süre içerisinde yapılabilmesidir. Standların görsellerini değiştirerek farklı etkinliklerinizde de kullanabilirsiniz. Standlarımızın fiyatları özel yapım standlardan çok daha ekonomiktir.

Banner Tutucular

Banner tutucular müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürün gruplarımızdan dır. Maliyet, hızlı kurulum, çabuk üretim ve taşıma kolaylığı tercih sebeplerindendir. Banner tutucu ürünlerimiz Alışveriş merkezlerinde, fuarlarda, seminer ve sergiler gibi alanlarda kullanılabilir. Büyük görsel alanları ile mesajlarınızı etkili bir şekilde iletmenize olanak sağlar.
Alüminyum Poster, Afiş ve Reklam Çerçeveleri Alüminyum çerçeve ürünlerimizde oldukça geniş bir ürün çeşidi bulunmaktadır, Alüminyum çerçevelerin önden kolay açılan alüminyum kapakları sayesinde görsel değişimi kolay ve uzun ömürlüdür, Çerçevelerin önünde bulunan PET ışık yansımalarını önler ve afişinizi korur, Tüm çerçeve ürünlerimiz kalite sertifikalıdır.

LED Aydınlatmalı Poster, Afiş ve Reklam Ürünleri

LED aydınlatmalı ürünlerimiz CE/UL ve PAT testlerinden geçmiştir ve ürünler kalite sertifikası ile birlikte gönderilir. Normal floresan aydınlatmasından %60 daha az enerji harcar. Standart poster ebatlarında modelleri mevcuttur, Iç ve dış mekan kullanıma uygun modellerimizde bulunmaktadır.

Mesaj ve Bilgi Panoları

Yazılabilir zeminli, manyetik ve poster konulabilen modellerimiz ve bu modellerimizin birden çok ölçü seçeneği bulunmaktadır. Restoran, cafe, eğitim kurumları, ofis, alışveriş merkezleri gibi bir çok alanda kullanılabilir. Manyetik olanlar görselleri mıknatıs yardımı ile yazılabilir olan modeller ise tebeşir veya su bazlı tebeşir kalemi ile yazılabilir.

Kaldırım Panoları & Kapı Önü Reklam Panoları

Dış mekanda ürün, hizmet ve firmanızı tanıtabileceğiniz, etkili reklam panolarıdır. Alüminyum, ahşap ve plastik modelleri bulunmaktadır. Görsel değişimi kolaydır afiş ve posterlerinizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz, Kaldırım panoları hem iç hemde dış mekan kullanımına uygundur. Modellerin ayrıca farklı ölçüleri de bulunmakatdır.

Menü ve Info Panoları

Menü ve info panoları, restoran, cafe, bar gibi mekanlarda menülük olarak, mağaza ve alışveriş merkezleri gibi mekanlarda bilgi ve yönlendirme panosu olarak kullanılabilen ürünlerdir. Menü ve afiş değişimleri kolaydır, Bir çok modelin afişi yatay veya dikey olarak konumlandırılabilir. Ağır tabanları sağlam durmasını sağlar.

Ayaklı Poster ve Afiş Tutucular

Ayaklı poster ve afiş tutucular, mesajlarınızı iletmenizin ve afişlerinizi sergilemenizin en iyi ve etkili yollarından biridir, Bir çok modeli ve her modelin farklı ölçüleri bulunmaktadır. Alüminyum çerçeveli, sürgülü, ve totem olarak farklı çeşitleri vardır.

Display Ürünler uygulamalarımızdan bazıları..

Daha Fazla Uygulamalarımız için Facebook Sayfamızı Takip Edebilirsiniz.